Plán akcí 2023


Stáhnout celý plán činnosti ve formátu PDF Stáhnout celý plán činnosti ve formátu Word

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN
ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC

LEDEN

28. 1. (so) Výroční členská schůze

 

22. 1 (ne) Třeštík – Benešky – Kotlová – Soláň a zpět - 27 km (běžky)
individuálně, podle sněhových podmínek, odjezd autobusem z AS Frýdlant n. O. v 08:04 hod

 


ÚNOR

5. 2. (ne) Vzpomínková akce na naše kamarády na Ondřejníku
Sraz v 9:00 v sedle Ondřejníku, podle sněhových podmínek projížďka na běžkách kolem Ondřejníku – vede Pavlína Mrkvová

 

18. 2. (so) Pustevny – Martiňák - Tanečnice – Zmrzlý vrch – Pustevny – Ráztoka (27 km)
vede Lukáš Poledník

 

Jeseníky (běžky, sjezdovky) – (2. pol. února – 1. pol. března – bude upřesněno)
vede Lukáš Poledník

 


BŘEZEN


DUBEN

15. 4. (so) Súlovské skály (1 denní autobusový zájezd, pěší)
Zbyňov – Zbyňovká skalná ihla – Stratený Budzogáň – Žibrid – sedlo Palúch - Kečka - Pod Čákovom - Šarkania diera – Súlov-Hradná, alternativa přes Bradu – Sulovský hrad do obce Súlov-Hradná.
Vede Vilém Židek

 

22. 4. (so) Velká Lhota (pěší)
Zašová – U Veselského vleku – Velká Lhota - Malá Lhota – Medůvka – Poskla – Prašivá – Brňov (15,4 km), odj. Autobusem z AS Frýdlant v 7:33 do Rožnova, dále vlakem do Zašové.
Vede Jaromír Končický

 


KVĚTEN

1. 5. (po) Prvomájová vyjížďka (cyklo)
Vede Pavlína Mrkvová

 

6. – 8. 5. (so-po) Bavorský les (3-denní autobusový zájezd - pěší)
Trasy dle propozic: Grosser Falkenstein, Grosser Rachel, Grosser Arber
vedou Vilém Židek a Libor Řezníček

 

20. 5. ? (so) Strážovské vrchy – Vápeč (pěší)
Výlet auty, vede Petr Kaňák

 

27. 5. (so) Břidlicové stezky Oderských vrchů
Vede Vilém Židek

 


ČERVEN

17. – 18. 6. (so-ne) Štiavnické vrchy (autobusový zájezd – pěší)
vedou Libor Řezníček a Vilém Židek

 

(so) Valašsko (autobusový zájezd – pěší)
vede Ivo Adamec
Termín bude upřesněn

 


ČERVENEC

2. -8. 7. (so-so) Cyklodovolená (Jižní Morava) – místo bude upřesněno.
Vede Pavlína Mrkvová

 

15. 7. Za zubry a památkami do Pszczyny (cyklo)
Vede Vilém Židek

 


SRPEN

12. 8. (so) Přes Muřinkový vrch (pěší)
Horní Lomná – Muřinkový vrch – Burkov vrch – Malý Polom – Okrouhlice – Mituří – Uspolka (18,8km)
vede Jaromír Končický

 

Kolem Starých Hamer (pěší)
Termín a trasa budou upřesněny – vede Lenka Zlá

 


ZÁŘÍ

9. 9. (so) Z Klimkovic na Raduň a jinou cestou zpět (cyklo)
Vede Vilém Židek

 

15. – 17. 9. (pá-ne) Vysoké Tatry (autobusový zájezd – pěší)
Vede Lukáš Poledník a Vilém Židek

 


ŘÍJEN

7. 10. (so) Helfštýn (autobusový zájezd, pěší)
Vede Pavlína Mrkvová

 

Valašsko nebo jinam (autobusový zájezd)
Vede Ivo Adamec

 

28. 10. (so) Výstup na Smrk (pěší)
Vede Pavlína Mrkvová

 


LISTOPAD

11. 11. (so) Svatomartinská vycházka do neznáma s ukončením v klubovně
Vede Vilém Židek a Tomáš Kaličiak

 


PROSINEC

1.12. (pá) – Mikulášská členská schůze

 

3. 12. (ne) Ondřejská pouť na Hukvaldech
Hukvaldy – obora – Mniší – Kozlovice – Lhotka – Kubalánky – Frýdlant n. O.
Vede Vilém Židek

 

26. 12. (út) Štěpánský výstup na Smrk
Vede Pavlína Mrkvová