Vítejte na našich webových stránkách

Kategorie článků: 

Vážení přátelé turistiky,
nacházíte se na nových webových stránkách odboru KČT při TJ FERRUM Frýdlant nad Ostravicí. Tyto stránky jsme zřídili proto, abychom mohli lépe informovat o naší činnosti jak naše členy, tak i ostatní turistickou veřejnost (v dnešní době prostě již jenom nástěnka nestačí).

Členové našeho odboru se mohou na těchto stránkách zaregistrovat a po přihlášení využívat výhod registrovaných členů - viz. Nápověda k registraci.

Pro provozování těchto stránek je použit redakční systém, který umožňuje, aby příspěvky mohlo publikovat více lidí (členové výboru, cvičitelé). Očekávám od toho, že aktuální informace se budou na stránky dostávat rychle a přímo od zdroje, a že by se brzy mohly začít plnit zajímavými příspěvky.

Tento web je umístěn na serveru poskytovatele, který nabízí své služby zdarma. Výhoda úspory našich finančních prostředků je vykoupena dvěmi nevýhodami. První z nich je automaticky vkládaný reklamní proužek v horní části stránky. Druhou nevýhodou je, že poskytovatel nijak negarantuje dostupnost svého serveru - server bývá někdy přetížen, takže se stránky zobrazují pomalu, případně dochází k výpadkům. Průměrná dostupnost stránek se pohybuje něco nad 90% - viz. tato statistika.

Své připomínky a nápady k těmto stránkám můžete psát do diskuze k tomuto článku (jen pro registrované členy), nebo můžete použít tento kontaktní formulář.