Informace

Kolem Travného 26.1.2014

Vážení přátelé,

akce kolem Travného na běžkách se odkládá na neurčito pro nedostatek sněhu. Snad nám letošní zima ještě nějaký sníh přinese, jen ať to není v květnu :-). Ale aspoň jedna dobrá zpráva, na výroční valné hromadě se podařilo vybrat na novou Bezručovu chatu celkem 3000 korun. Už byly zaslány na účet pro výstavbu Bezručovy chaty na Lysé hoře. Děkujeme všem, kteří na chatu ze svého přispěli a to i v minulosti.

Vilda

Kategorie článků: 

Smutná zpráva

Oznamujeme všem přátelům a kamarádům, že nás 14.6. 2013 navždy opustil náš kamarád a dlouholetý člen, cvičitel a značkař pan Eduard Boháč. Pohřeb se koná ve středu 19. 6. ve 13.00 hod. na hřbitově ve Frýdlantě nad Ostravicí. Čest jeho památce.

Kategorie článků: 

Malé Karpaty 26.-27.5.2012

Autobusový zájezd, odjezd autobusu v 5:45 od nádraží ve Frýdlantě n. O., ubytování v turistické chatě KST Cerová-Rozbehy. Strava z vlastních zásob, cena 800 Kč. Ostatní viz propozice. Trasy by měly být: Trasa A: Plavecký Mikuláš - Mon Repos - Amonova lúka - Plavecký hrad - Amonova lúka - Uhliská - Mesačná lúka - Vápenná - Plavecké Podhradie - 8:10 ho, bez odbočky na hrad a zpět 5:40, případně jen na hrad a dolů do Plaveckého Podhradia. (možná i trasa B: Plavecké Podhradie - Plavecký hrad - Amonova lúka - Uhliská - Mesačná lúka - Vápenná - Plavecké Podhradie (5:50 h).

Kategorie článků: 

Oznámení

Oznamujeme všem přátelům, kamarádům a známým, že nás 3. 3. 2012 navždy opustil ve věku 92 let náš dlouholetý člen a kamarád  pan Jaroslav Vrla. Poslední rozloučení se koná v pátek 9. 3. 2012 ve 14:00 v kostele Sv. Bartoloměje ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Nezapomeneme  

Kategorie článků: 

Brigáda na Lysé hoře 2.-3. 7. 2011

Vážení turisté, kamarádi,

oznamuji, že se po všech problémech a těžkostech začíná s přípravou stavby chaty KČT na Lysé hoře. Nastal průlom a konečně je územní rozhodnutí a stavební povolení. Teď je to na nás, členech KČT, abychom pro to něco udělali.

Kategorie článků: 

Stránky

Subscribe to RSS - Informace